واحد فروش : ۸۸۷۴۲۰۷۴ - ۰۲۱
واحد پشتیبانی: ۸۸۴۵۷۲۲۳ - ۰۲۱
انتخاب زبان : English

پیگیری پشتیبانی

برای پیگیری روند پشتیبانی محصول خود و نمایش مرحله ای که درخواست شما در آن می باشد . ابتدا شماره رسید برگ رسید خود را وارد نموده و بروی دکمه پیگیری کلیک نمایید. در صورتیکه نیاز به کمک بیشتر و یا سئوال دیگری در این ارتباط دارید ، بخش پشتیبانی آمده کمک به شما بازدید کننده محترم میباشد.

مقالات آموزشی

یو پی اس مناسب

یو پی اس مناسب اصولاٌ بر اساس قیمت / کیفیت سنجیده شده و یو پی اسی است که با کمترین قیمت منظور ما را بر آورده سازد . هزینه یو پی اس می تواند درصدی از کل هزینه ریسک نداشتن یو پی اس باشد . ریسک نبود یو پی اس...

جدیدترین محصول


خبرنامه

بازدید کننده محترم ، در صورتی که تاکنون عضو خبرنامه شرکت آرا تجهیز سیستم نشده اید میتوانید از طریق تکمیل فرم روبرو عضو شوید. جهت عضویت در خبرنامه ، در قسمت اول نام و نام خانوادگی خود را و در قست دوم نام شرکت خود را یا شرکتی که در آن مشغول به فعالیت هستید را بنویسید و سپس آدرس پست الکترونیک خود و شماره موبایل را بدرستی وارد نمایید. با تکمیل این فرم آخرین اطلاعات شرکت ، آخرین تولیدات ، اخبار نمایشگاههای داخلی و خارجی ، نمایندگی های فروش محصولات در داخل و خارج برای شما به صورت پست الکترونیک و یا پیامک ارسال خواهد شد .